NA VÝŠINÁCH 6, PRAHA 7

PRODUKTY — Berker Serie 1930 Rosenthal bílá

Projekt renovace činžovního domu Na Výšinách 6 v maximální míře zachovává původní secesní prvky s novorenesančním zabarvením. Doplňkově se nebojí kombinovat s moderním soudobým designem, a to v rozsahu, který si sami jako klienti můžete určit. Mohou být tak zcela naplněny Vaše nároky na bydlení v souladu s tempem dnešní doby. 

BERKER SERIE 1930 PORCELÁN

Berker Serie 1930 | Rosenthal | bílý lesk

UŠLECHTILÝ PORCELÁN ROSENTHAL

Firma Rosenthal, která se na vývoji této řady podílí, je již přes 125 let zástupcem umění, designu a kvalitního porcelánu. Spolu s retro vypínačem Berker Serie 1930, z porcelánu Rosenthal, se vracíme zpět do minulosti, k původnímu vzhledu a materiálu vysoké kvality, jakou zákazníci očekávají. Kulaté vypínače Berker Serie 1930 jsou k dostání v kvalitním porcelánu od společnosti Rosenthal nebo v polárním bílém a černém bakelitu.

 

Máte zde unikátní příležitost si koupit byt, jehož vysoký standard se přelévá do celého interiéru secesního domu. Kultura bydlení není omezena hranicemi jednotlivých bytů, ale je tvořena širším prostorem, ve kterém se pohybujete. V interiérech a společných prostorech již nyní najdete naše vypínače Berker Serie 1930, pro budoucí rezidenty pak máme speciální nabídky.