BEZPEČNÁ PLATBA

Platební metody 

U nás je placení jednoduché a bezpečné. Na dumvypinacu.cz můžete zaplatit několika platebními metodami. Doporučujeme platební metody, které provedou okamžitou transakci a můžeme pro Vás zboží rychleji expedovat.

Za vybrané zboží můžete zaplatit platební kartou, bankovním převodem nebo na dobírku.

Nejoblíbenější platební metody 

 Credit card - Free business and finance icons  Online platební kartou

Loga kreditních karet

Platba kartou je nejrychlejší a nejbezpečnější. Údaje ke své kartě zadáváte na zabezpečené webové stránce společnosti Shoptet Pay, která je v celé Evropě nejvyužívanějším zpracovatelem karet a zprostředkovává platby kartou pro největší české banky. My údaje karty neznáme a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci.

  Apple Pay

Apple Pay je bezpečný a snadný způsob placení na iPhonu, iPadu a Macu. Stačí uložit platební kartu do zařízení, kterým chcete provádět úhrady. Funguje pouze v prohlížeči Safari.

Převodem na bankovní účet

Převod mezi českými bankami trvá většinou jen 1 pracovní den, přesto doporučujeme platbu provést ihned po dokončení nákupu, abychom s Vaší objednávkou mohli počítat. Číslo účtu, variabilní symbol i konečnou částku obdržíte e-mailem po dokončení objednávky. 

Číslo bankovního účtu CZK: 2301623534/2010 vedené u FIO banka

Číslo bankovního účtu EUR: 2101456188/2010 vedené u FIO banka

Variabilní symbol: číslo objednávky

Cash-Payment Vector Icons free download in SVG, PNG Format Platba na dobírku

Platíte přepravci při převzetí zboží. Většinou je možná pouze platba v hotovosti, upozorňujeme, že Česká pošta nepřijímá platební karty. U dobírky není poskytována sleva na dopravu v plné výši. Doběrečné od 40 Kč.

Zásilky na dobírku je možné zasílat jak po České republice a na Slovensko. U balíků putujících na Slovensko nabízíme možnost deklarování v CZK nebo EUR.