Senzor, tlačítkový, 3-násobný, Komfort s popisovým polem KNX, Berker K.1, bílá, lesk

Neohodnoceno
Značka: Hager
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: 80163770
3 136,32 Kč / ks 2 592 Kč bez DPH
Senzor, tlačítkový, 3-násobný, Komfort s popisovým polem KNX, Berker K.1, bílá, lesk
Neohodnoceno
Značka: Hager

Senzor, tlačítkový, 3-násobný, Komfort s popisovým polem KNX, Berker K.1, bílá, lesk

Technické parametry

  • Barva RAL - RAL 9010 - čistě bílá
  • Rozměry (ŠxV) - 70,9 x 55,1 mm
  • Počet ovládacích bodů - 2
  • Příkon KNX - 150 mW
  • S ochranou proti krádeži / demontáži

Doplňkové parametry

Kategorie: MODULY
Hmotnost: 0.076 kg
Designové řady: Berker K.1/K.5
Materiál: Termoplast
Barva: Bílá
Povrch: Lesklý
Teplota: provozní -5 ... +45`C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

více než 65 let průkopníkem na poli elektrických instalací

Řešení a služby v oblasti elektrotechnických zařízení pro bytové, průmyslové a komerční nemovitosti. 

Hlavní činnost společnosti Hager sahá od distribuce energie a vedení kabelů po inteligentní řídicí a zabezpečovací technologie budov, které se prodávají pod značkou Hager.
Skupina Hager Group zahrnuje také značky Berker, Bocchiotti / Iboco, Daitem, Diagral a Elcom.
Společně disponujeme všemi dovednostmi a znalostmi potřebnými k vývoji inovativních produktů, řešení a služeb pro vše, co inteligentní budovy potřebují.

Pomezí Francie a Německa

Historie elektrotechnické značky Hager se začala psát v roce 1955 v Sársku, kdy bratři Hermann a Oswald Hagerovi společně se svým otcem Peterem Hagerem založili firmu jako ryze rodinný podnik. Doba byla turbulentní, region Sárska patřil po druhé světové válce Francii a vstup na německý trh tehdy nepřipadal v úvahu. Přesto bylo od samého počátku záměrem zakladatelů využít výhodné polohy na pomezí Francie a Německa a působit na obou stranách hranice. Netrvalo ani pět let a tento záměr se vydařil: Sársko se připojilo jako nová spolková země k Německu a rodina Hagerových založila „Hager Electro S.A.“ ve francouzském Obernai. Již více než půl století tak stojí Hager široce rozkročen a pevně zakotven mezi oběma zeměmi.

Domovní rozvaděče a modulové přístroje 

Vlajkovou lodí značky Hager se staly především domovní rozvaděče a modulové přístroje, tzn. především komponenty pro bezpečné nakládání s energií. Již více než půl století je společnost Hager lídrem v oblasti moderní elektroinstalace, má na kontě více než 1600 patentů a celou řadu inovací a světových premiér. Na vysokém tempu inovací pracuje více než 700 vlastních výzkumných a vývojových pracovníků.

Vypínače a domovní přístroje Berker

Od devadesátých let díky úspěšným akvizicím přibyla do rodiny Hager např. značka Tehalit, evropský lídr v systémech pro ukládání vedení. Jedna z nejúspěšnějších akvizic v historii společnosti Hager se odehrála v roce 2010, kdy do portfolia Hager přibyly vypínače a domovní přístroje Berker. Společnost Berker je rovněž rodinnou firmou založenou v Německu, a to již v roce 1919! Za téměř století své existence má na kontě celou řadu patentů a prvenství, ale především designových ocenění.

Již 28 let v ČR!

V roce 2023 oslavila společnost Hager Electro již 28 let svého působení v České republice. O české a slovenské zákazníky se stará tým obchodních, technických a marketingových specialistů.
 

Podobné produkty